AMZ Title Westin 80-TBS200-48 Brute Contractor Topsider Tool Box with Doors 48x13.5x21 in.
ASIN B00BONEMH4
California Proposition 65 WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Can Ship By Ground Delivery No
Color Polished, Polished
Country of Origin (Primary) US
Dimensions 48in L x 13.5in W x 21in H
eBay Title Westin 80-TBS200-48 Brute Contractor Topsider Tool Box with Doors 48x13.5x21 in.