AMZ Title Westin 80-TBS200-90D-BD-BT Brute Contractor Topsider Tool Box with Drawers & Doors 90x13.5x21 in.
California Proposition 65 WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Can Ship By Ground Delivery No
Color Black Textured, Textured Black
Country of Origin (Primary) US
Dimensions 90in L x 13.5in W x 21in H
eBay Title Westin 80-TBS200-90D-BD-BT Brute Contractor Topsider Tool Box 90x13.5x21 in.